مجموعه ورزشی آلما

ستاره سیتی و شوخی جالب با درخشش گلر شیلیایی

جدول محتوا

شب گذشته منچسترسیتی برای سومین سال پیاپی جام اتحادیه را از آن خود کرد. دروازه بان شیلیایی سیتی یعنی کلودیو براوو همچون سال های گذشته نقش مهمی در این قهرمانی ایفا کرد و عکس العمل های فوق العاده را از خود به نمایش گذاشت.

 

درخشش فوق العاده براوو باعث شده که ستاره اوکراینی منچستر سیتی شوخی جالبی با این موضوع انجام دهد. الکساندر زینچنکو در این باره گفت: ” بعد از بازی یکی از بچه ها در رختکن گفت که باید نام این جام به جام براوو تغییر داده شود و نباید نام آن جام اتحادیه باشد چراکه کلودیو برای یک بار دیگر این افتخار را برای ما به ارمغان آورد. همه در رختکن در مورد او صحبت می کردیم.”

زینچنکو در ادامه گفت: ” این یک بازی بزرگ بود. آستون ویلا از نظر دفاعی بسیار خوب و سازمان یافته بود و اصلا کار ساده‌ای نداشتیم. این موضوع را همه می فهمند چرا که دیدار فینال همیشه همینگونه است. باور نکردنی است که برای یک بار دیگر این جام را به دست آوردیم. ما این مقام را برای سومین سال پیاپی به دست آوردیم و برای مان مهم خواهد بود که در همه رقابت ها قهرمان شویم.”

عنوان 1

ستاره سیتی و شوخی جالب با درخشش گلر شیلیایی

عنوان 2

الکساندر زینچنکو، ستاره اوکراینی منچسترسیتی، تمجید ویژه‌ای از دروازه‌بان شیلیایی این تیم یعنی کلودیو براوو انجام داد.

 

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مطالب مرتبط

Call Now Button
Translate »