مجموعه ورزشی آلما

دعوت شدن امباپه به تیم ملی امید فرانسه

با انتشار لیست رسمی اولیه بازیکنان دعوت شده به تیم ملی امید فرانسه مشخص شد که نام کیلین امباپه، ستاره باشگاه پاری سن ژرمن هم در این لیست وجود دارد و طبق نظر کادر فنی تیم امید این کشور، امباپه در المپیک 2020 توکیو تیم امید کشورش را همراهی خواهد کرد.

لیست اولیه اعلام شده توسط کادر فنی تیم ملی امید فرانسه لیستی هشتاد نفره است که ابتدا به 50 نفر کاهش پیدا کرده و در نهایت فهرست نهایی تیم ملی شامل هجده بازیکن زیر 23 سال و چهار بازیکن بالای 23 سال معرفی خواهد شد. المپیک توکیو طبق برنامه از تابستان سال آینده آغاز خواهد شد و امباپه 21ساله از نظر سنی شرایط لازم برای عضویت در تیم ملی المپیک کشورش را دارد.

رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه، نوئل لوگرت با اعلام خبر دعوت شدن امباپه به تیم ملی امید این کشور گفت علت دعوت از امباپه علاوه بر شرایط سنی، استعداد خارق‌العاده این فوتبالیست فرانسوی بوده است.

رئیس فدراسیون فرانسه در این باره گفت:” امباپه از نظر سنی می‌تواند در المپیک شرکت کند. او هم مثل همه فوتبالیست های جوان و بااستعداد این نسل به تیم ملی امید دعوت شده است”.

لوگرت در ادامه با اشاره به ناراحتی باشگاه‌ها از قرار دادن بازیکنان‌شان در اختیار تیم امید گفت:” روسای باشگاه‌ها همه معتقدند که زمان برگزاری المپیک برای در اختیار نداشتن بازیکنان‌شان بدترین زمان ممکن است. ولی من ناصر الخلیفی رئیس PSG را دیدم و از او پرسیدم امباپه چطور است. او در جواب گفت خیلی خوب است”.

 

عنوان 1

دعوت شدن امباپه به تیم ملی امید فرانسه

عنوان 2

کیلین امباپه پدیده پاری سن ژرمن از سوی کادر فنی تیم ملی المپیک فرانسه برای شرکت در المپیک 2020 توکیو به این تیم دعوت شد.

 

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مطالب مرتبط

Call Now Button
Translate »