مجموعه ورزشی آلما

رئال مادرید 2 – 0 بارسلونا؛ بالاخره برنابئو بهشت شد!

 ال‌‌کلاسیکوی نیم‌فصل دوم لالیگا امشب به میزبانی رئال مادرید و در سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد و رئال مادرید با ارائه نمایشی درخشان در نیمه دوم موفق شد با دو گل بارسلونا را مغلوب کرده و دوباره صدرنشین لالیگا شود.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه هفت و روی ریباند حمله رئال مادرید، کریم بنزما مقابل دروازه بارسلونا صاحب موقعیت شد که ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه 21 روی همکاری بازیکنان بارسلونا، آنتوان گریزمان در مقابل دروازه رئال مادرید می توانست گل اول را به ثمر برساند، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

در اواسط نیمه دوم و روی پاس گریزمان، آرتور با قدرت بدنی بالای خود تونی کروس را کنار زده و با دروازه رئال مادرید تک به تک شد، اما ضربه او در نهایت با مهار فوق العاده تیبو کورتوا همراه شد.

در دقیقه 38 این بار لیونل مسی در موقعیتی بسیار خوب می توانست دروازه رئال مادرید را باز کند، اما تیبو کورتوا یک بار دیگر درخشان ظاهر شده و ضربه کاپیتان بارسلونا را دفع کرد. در دقایق پایانی نیمه اول تلاش دو تیم نتیجه ای در پی نداشت و نیمه نخست با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

رئال مادرید نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و می توانست در همان دقیقه 56 به گل اول دست یابد، اما ضربه فنی و تماشایی ایسکو با عکس العمل فوق العاده تراشتگن مواجه شد.

چهار دقیقه بعد یک بار دیگر ایسکو تا آستانه باز کردن دروازه بارسلونا پیش رفت، اما این بار ضربه سر زیبای او روی خط دروازه توسط جرارد پیکه دفع شد و این فرصت نیز از دست رفت.

در دقیقه 64 این بار و روی ارسال دنی کارواخال، کریم بنزما در مقابل دروازه رقیب صاحب موقعیت مسلم گلزنی شد، اما ضربه او با بی دقتی از بالای دروازه بارسلونا به بیرون رفت.

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مطالب مرتبط

Call Now Button
Translate »