مجموعه ورزشی آلما

طلسم شکنی زیدان با ستاره های غیر منتظره

جدول محتوا

رئال مادرید امشب موفق شد بارسا را با دو گل شکست دهد و به صدر لالیگا برگردد. کهکشانی ها که در 5 بازی اخیر خود متحمل سه باخت شده بودند، امشب محکوم به پیروزی بودند و در نهایت به هدف خود نیز رسیدند.

پیروزی ای که نه تنها رئال را به صدر برگرداند که حالا این تیم در بازی های رودررو نیز از بارسا بهتر عمل کرده و در صورت برابری امتیازات، این رئال است که قهرمان خواهد شد.

زیدان هم به طلسم پیروز نشدن هایش برابر بارسا در برنابئو پایان داد. زیزو فصل 17-2016 در برنابئو برابر بارسا 2-3 شکست خورده بود و فصل 18-2017 نیز با سه گل ال کلاسیکو را در برنابئو به بارسا واگذار کرد.

در نهایت و در سومین تجربه هدایت رئال در لالیگا و در برنابئو او توانست طعم پیروزی بر بارسا را بچشد. این مهم به لطف گل های وینیسیوس و ماریانو حاصل شد. دو ستاره ای که کمتر کسی انتظار گلزنی از آنها را داشت.

به خصوص ماریانو که هرگز جایی در فهرست 18 نفره زیدان نداشت ولی به یکباره زیزو نام او را در فهرست ال کلاسیکو قرار داد. ماریانو دقیقه 90 به زمین آمد و یک دقیقه بعد نیز گلزنی کرد تا پاسخ اعتماد زیدان را اینگونه بدهد.

عنوان 1

طلسم شکنی زیدان با ستاره های غیر منتظره

عنوان 2

زین الدین زیدان بالاخره توانست در لالیگا بر بارسلونا غلبه کند و در بهترین زمان ممکن نیز این کار را انجام داد.

 

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مطالب مرتبط

Call Now Button
Translate »