مجموعه ورزشی آلما

مورینیو: شکست ما منصفانه نبود

جدول محتوا

ژوزه مورینیو نیمه مربیان را به نونو اسپریتو باخت و بازی 1-2 برده در نیمه نخست را در نهایت 2-3 مغلوب شد. سرمربی پرتغالی تاتنهام معتقد است تیمش خیلی خوب بازی کرده و لایق شکست خوردن مقابل ولورهمپتون نبوده است.

ژوزه مورینیو گفت: “من فکر می کنم نتیجه منصفانه نبود. هر دو تیم به دنبال پیروزی بودند و هر یک از با سبک های مختلف برای رسیدن به این هدف بهره بردند. ولورهمپتون در ضدحمله بسیار قدرتمند هستند. ما راه حل های مختلفی را امتحان کردیم. در برخی موارد روش های ما موثر واقع شد، زیرا ما دو گل به ثمر رساندیم. من فکر می کنم این نتیجه کاملا ناعادلانه بود. ما از آن قدرت هجومی لازم برخوردار نبودیم. ما خیلی خوب بودیم، خیلی خوب. این شاید تنها تفاوت بین تیم ها بود.

غیبت توبی آلدروایرد و یان فرتونگن؟ فکر می کنم اریک دایر خیلی خوب بازی کرد. اگر او خوب بازی نکرده بود، من معنی سوال شما را می فهمیدم. توضیح ساده است. سانچز و تانگانگا سریعترین هافبک های ما هستند و اریک در خط میانی، در نقش آفرینی بین آنها و پله پله خوب عمل می کند. من فکر می کنم آنها خصوصا اریک خوب بازی کردند. من فکر می کنم گاهی اوقات وقتی گل به ثمر می رسد ، دروازه بان ها یا مدافعان را مقصر می دانید، اما این یک روند انتقالی است.

من نمی دانم چه زمانی هوگو لوریس به میادین باز خواهد گشت. آیا مشکل او بزرگ است؟ فکر نمی کنم اینطور باشد، اما امروز او آماده بازی کردن نبود.”

 

عنوان 1

مورینیو: شکست ما منصفانه نبود

عنوان 2

ژوزه مورینیو، سرمربی تاتنهام مدعی شد لیاقت تیمش مقابل ولورهمپتون شکست نبوده است.

 

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مطالب مرتبط

Call Now Button
Translate »