مجموعه ورزشی آلما

به خطر افتادن موقعیت دخیا در منچستریونایتد

بر اساس اعلام رسانه‌های انگلیسی موقعیت داوید دخیا به عنوان سنگربان شماره یک بی چون و چرای منچستریونایتد برای اولین بار در معرض شک و تردید قرار گرفته و گفته می‌شود شیاطین سرخ ممکن است در تابستان آتی به دنبال جذب جانشینی برای او باشند.

دخیا از زمانی که در سال 2011 اتلتیکو مادرید را ترک کرده و راهی اولدترافورد شده تا این لحظه همواره سنگربان شماره یک این تیم بوده و با پیراهن یونایتد 393 بازی انجام داده است. ولی مجموعه‌ای از اشتباهات او در چند ماه اخیر و از جمله اشتباه بد او در بازی این هفته مقابل اورتون که با تساوی 1-1 به پایان رسید باعث شده موقعیت این دروازه‌بان 29 ساله اسپانیایی در یونایتد به خطر بیفتد.

عنوان 1

به خطر افتادن موقعیت دخیا در منچستریونایتد

عنوان 2

بعد از اشتباه اخیر داوید دخیا در بازی یونایتد مقابل اورتون جایگاه او در یونایتد برای اولین بار در معرض خطر قرار گرفته و یونایتد ممکن است در تابستان به دنبال جانشینی برای او بگردد.

 

درباره نویسنده

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

مطالب مرتبط

Call Now Button
Translate »